Hakkımızda

Seçkin müşteri portföyü ve kaliteli hizmet anlayışıyla, uluslararası baskı firması olan Vatan Ofset 1943 yılında kurulmuş, geleceğin teknolojisinin heat set web ofsette olacağı öngörüsüyle, ilk heat set web ofset makinesini 1976 yılında faaliyete geçirmiştir.

Doğan Medya Grubunun, 1994 yılında Vatan Ofset’i satın almasıyla Tükiye’deki ticari baskı endüstrisi yeni bir soluk kazanmıştır.

Sektördeki gelişmeleri yakından izleyen Vatan Ofset dergi, insert, broşür, katalog, rehber ve kitap üretimi için almış olduğu düz baskı (heet fed) ve 16 üniteli yarı ticari makineleri ile (semicommercial) günlük kapasitesini beş milyon formaya yükseltmiştir.

Vatan Ofset, büyüme ve gelişmeye uyum sağamak amacıyla, 15.000 metrekarelik yeni tesisine 1999’da taşınarak, Türkiye’deki Kalite Güvence Sertifikası ISO 9002’yi kazanan ilk baskı şirketi olmuştur.

Vatan Ofset aktif bir biçimde Toplam Kalite Yönetimi Sistemini uygulamakta, ISO 14001 ile belgelendirilen Çevre Koruma ve PEFC - FSC COC Orman Koruma ve Gözetim Zinciri Sistemi belgelerine de sahiptir.

Vatan Ofset, genç iş gücü, yeni makine parkı, kaliteli ve yüksek baskı kapasitesi, geniş müşteri tabanı, güçlü ve güvenilir organizasyonu ve ekonomik fiyatlarıyla sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da da söz sahibi olmuştur.